Keresés

Részletes keresés

MGperY Creative Commons License 2003.05.26 0 0 48
régi szép idők :))
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.24 0 0 47
OFFON
Kelvi kein direkt volt.
OFFOFF

Lord_Oberon

Gawain Creative Commons License 1999.08.24 0 0 46
ami eltakar az egyben megmutat is, úgyhogy szvsz ne akarjuk eltörölni. íigy izgibb. a nők sem takarnák el, ha nem akarnák megmutatni. az akarás (legalábbis ez a fajta) pedig jó dolog.

gawain

Törölt nick Creative Commons License 1999.08.24 0 0 45
Az értelmező kéziszótár 1999/145878 kiegészítése a következő képpen ír a CICIBUGYI szóról:

cicibugyi - összetett szó. Előtagja a cici, a női mell megfelelője. Utótagja a bugyi, a női lágyékot takaró ruhadarab neve. Összevonásukkal keletkezett új szavunkat a ~-t a Magyar Tudományos Akadémia és a Kelvin Kein nemzetközi intézetek más és más módon értelmezik.
Míg a MTA a következőket tartja:
"...
Kutatóink állásfoglalása szerint a késő huszadik század eme szava a magyar nyelv megcsúfolása végett jött létre, valóságos nedvedző fekély anyanyelvünk porhanyós testén. Jelentése kevéssé árnyaltan szexista, kizárólag a férfiak sovinizmusát kieMELLendő. Nem ismerjük el új szónak, bár értelmezésében részt vállaltunk.
Tehát: női alsó ruha, mely eltakarja úgy a lágyék, mint a másodlagos nemi jellegek teljes felületét. Innen a neve: ~.
..."

A Kelvin Kein intézet szavai:
"...
Király, tutkó, frankón neobarokk szó, amazonista beütéssel. Viselője férfiakra gyakorolt hatása leírhatatlan; kétségtelenül megbabonázó bombázó lesz ki belebúj. Akinek bele a ruhából kibúj, az nevetség trágya. Kí-MELLetlenül bújik bele, azt kí-MELLetlenül kikacagtatik.
Definíció:
Izomnőn és szilikoncicán ütős hangszerré alakul, melynek dudáit megszólaltatva kéjek habjan hajózhatunk az örökkévalóság felé.
Felül sze-m-ellvényeket vehetünk viselője melleiből, alul pedig rossz esetben lágyéka erdeiből.
Minél kevesebbet takar, annál praktiukusabb a ~.
..."

Lord_Oberon az értelmező kéziszótár kiegészítése alapján

Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.24 0 0 44
Olvasd az Utolsó Topic Előre Fusst és megtudod a T-mát.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.08.24 0 0 43
dr.Azsé Creative Commons License 1999.08.24 0 0 42
A természeti népek nem használnak melltartót, ez civilizációs ártalom. Egyébként mi a témája a topicnak?
Gyötör Creative Commons License 1999.08.24 0 0 41
Szerintem pcsikvári új neve legyen: DIDIKTÁTOR!
Cicibugyi rulez, de kiről kell lefejteni?
Szamuráj Creative Commons License 1999.08.24 0 0 40
Ha nem tudod, nem láttad még, hogy mi van mögötte, akkor képzeld oda álmaid női keblét. És az lesz, ami.
Rettenet Creative Commons License 1999.08.24 0 0 39
No igen. nemtom milyen képet vágnának a hölgyek, ha csupán egyenlősdiből mi meg haskötővel járnánk a strandra.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.08.24 0 0 38
Szamuráj,

pusztán esztétika. Ha már egyszer nem látszik a mintázat rendesen, akkor ne sejtessen mást arról amit takar, mint ami.

dr.Azsé Creative Commons License 1999.08.24 0 0 37
Orvosi szempontból nézve a dolgot, és kizárólag anatómiai és élettani szempontokat figyelembe véve a cicifix nem egészséges dolog egy bizonyos életkorig. A mell izmai petyhüdtté teszi, amit aztán már a szilikon sem old meg. Különben is, a strandon mi is csak egy fürdőnadrágot viselünk, hol itt az egyenlőség? Előre a topless térhódításáért! Mi férfiak már bizonyítottunk!
Szamuráj Creative Commons License 1999.08.24 0 0 36
És miben zavar Sehonnai kolléga?
beep Creative Commons License 1999.08.24 0 0 35
En erdes helyett inkabb erdekeset mondanek. Szerintem nagyobb gaz az atuto szinu melltarto vagy bugyi, ami atulatszik pl. a feher ruhan. Pedig tutitara ultravekony es erosen nedvszivo a betet, arra tehat nem lehet fogni.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.08.24 0 0 34
Örvendek ennek a topic-nak, mert problémám van a melltertókkal ! No nem azért, mert hónaljban szorítanak ... .-))

A mintázatukkal nem békülök. Ugyanis a túlzottan és anyagukban mintásak átütnek a felsőruházaton és ez olyan érdes hatást kölcsönöz a női kebleknek. Ez zavaró.

Hölgyeim, Uraim ! Ti hogyan álltok ezzel a kérdéssel. Vagy csak én vagyok ilyen igényes ?

Rettenet Creative Commons License 1999.08.24 0 0 33
Nem, de nembaj
amúgy meg a Sehonnai Bitang Embör rendelte
Dorian Gray Creative Commons License 1999.08.24 0 0 32
Nem ez azoknak a topicoknak az egyike, amit Retttenet vagy ki említett.
Szamuráj Creative Commons License 1999.08.24 0 0 31
Na akkor egyet megmozdítok a régiek közül.

ÉLJENEK A CICIBUGYIK!!!

pcsikvari Creative Commons License 1998.06.10 0 0 30
A ZöPö még nem írta meg az emlékiratait a melltartók problematikájának témaköréről.
Az ígéret szép szó....!!!!
pcsikvari Creative Commons License 1998.05.18 0 0 29
1000!!!!!!!!!!!!!!!

1000 hülyeség amit én itt összeírtam!:))((
Egy kis ünnepség, azután jönnek a szürke
hétköznapok, 1001-1002... ha Keki számlálója
bírja.:( Megdolgoztam a ráncaimért! Hogy púpos a hátam és nagy az orrom azt én tudom
a legjobban, nem kell rá figyelmeztetni!:)
De a kedvenc topicomat fel-e-MELLem mert
úgy gondolom fontos! Miért? Hát, mert a téma
az én baromságom és az ember a saját baromságait jobb ha vállalja, mert akkor nem
kerül összetűzésbe magával csak másokkal, de az nem nagy baj! Akik meg kedvesen, játékból hajlandók hülyéskedni velem azok így távolról
ismeretlenül is barátok lesznek. Akik durvulnak, gusztustalankodnak azok nem lesznek barátok. Ennyi!

PS. Köszönöm a jó címet ZöPönek.
Azért még mindig ez a leghosszabb topic cím!

pcsikvari Creative Commons License 1998.05.15 0 0 28
Majd éjfél után felemeljük.:)
makika Creative Commons License 1998.05.15 0 0 27
Hat ez csak ugy ragyog.

ELJENEK A CICIBUGYIK!!!

Laci Creative Commons License 1998.05.15 0 0 26
Hali pcsik,

találtam a HIX mókán egy on topic viccet:
- Melyik a legdemokratikusabb noi ruhadarab ?
- A melltarto.Mert a szethúzokat összetartja,a csüggedőket felemeli,a külonbséget eltakarja.

Te mint szakértő hogyan viszonyulsz a dologhoz?

pcsikvari Creative Commons License 1998.05.14 0 0 25
SWE Z.!

A Te husidról van szó, vagy arról a gödöjéről
amit együltőhelyedben elfogyasztasz vasárnaponként? Nem mindegy!!!

SWE Z. Creative Commons License 1998.05.13 0 0 24
A mellbőség leginkább a vasárnapi ebédnél fontos. Minél nagyobb a husi annál finomabb....
pcsikvari Creative Commons License 1998.05.13 0 0 23
Ezt a témát is felteszem, Ella Fitzgerald emlékezetére, aki a zenei nagyanyám volt,
hatalmas melltartók birtokosaként. Mindent
betakart eget s földet!!! Aki ezt nem érti
az ide ne írjon mert OFFTOPIC! A mellbőség
az fontos a zenében és a lélek tárolásának
esetén helyileg, meg a szívnek is kell
egy kis párna amit tart-a-mell.
Bloor Creative Commons License 1998.05.09 0 0 22
Volt Budán egy javas asszony, húsz forintért minden bajra ráolvasott és ezzel elvolt intézve. Rég vót. Hmm. Most mi a helyzet?
Bloor Creative Commons License 1998.05.09 0 0 21
Volt Budán egy javas asszony, húsz forintért minden bajra ráolvasott és ezzel elvolt intézve. Rég vót. Hmm. Most mi a helyzet?
pcsikvari Creative Commons License 1998.05.09 0 0 20
ZöPö megígérte, hogy megírja az emlékiratait.
Várjuk!! A bővérű történeteket.
pcsikvari Creative Commons License 1998.05.01 0 0 19
A vadi új egy kicsit kezd rongyos lenni!:-(
Nem kéne, alig használt, kilós turkászban
értékesíteni? Gondoltam megnyitni a CIC-KÓFIC
nevú témát, és ott lehetne keverni a szezont
a fazonnal!

A ti mindig éber TOPográfusotok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!